تهران اپلاینس

تهران اپلاینس

تعمیر یخچال الجی

تهران اپلاینس با بیش از 3 دهه تجربه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی و استفاده از تعمیرکاران متخصص و مجرب تعمیرات یخچال و فریزر و همچنین انواع ساید بای ساید ال جی را با استفاده از قطعات فابریکی و ارائه تعمیرات در محل انجام می دهد.

تعمیر یخچال الجی

قطعات اورجینال

ضمانت اورجینال بودن

تهران و حومه

اعزام تعمیرکار

گارانتی تعمیراتی

6 الی 12 ماهه

تعمیر در محل

اعزم در کمتر از 24 ساعت

تضمین قطعات و خدمات

تهران اپلاینس تمامی خدمات تعمیراتی خود را با استفاده از متخصصین آموزش دیده و همچنین استفاده از قطعات فابریکی ارائه می دهد. در آخر تمام خدمات ارائه شده توسط مراکز تهران اپلاینس از 6 تا 12 ماه گارانتی می شود.

تعمیر یخچال الجی

مراحل اعزام تعمیرکار

تماس تلفنی

شما می توانید با تماس به شماره های درج شده در وب سایت با کارشناسان ما تماس حاصل کنید. همچنین می توانید فرم سفارش آنلاین را پر کنید.

تماس کارشناس ما با شما

کارشناسان در کمتر از نیم ساعت با شما تماس می گیرند تا زمان مراجعه خود را هماهنگ کنند و هر زمانی که شما دستور دهید، آماده حضور در محل شما خواهند شد.

عیب یابی دستگاه و اعلام هزینه

پس از تشخیص مشکل و ایراد، کارشناسان تهران اپلاینس هزینه کل تعمیرات را به شما اعلام می‌کنند و در صورت موافقت شما، تعمیرات آغاز می‌شود.

پایان تعمیرات و گارانتی

بعد از انجام تعمیرات و انجام آزمایش‌های نهایی، دستگاه سالم به شما تحویل داده می‌شود و همچنین شما یک ضمانت‌نامه شرکتی نیز دریافت می‌کنید.

ثبت سفارش آنلاین

با استفاده از خدمات آنلاین، به راحتی می‌توانید لوازم خانگی خود را نصب، سرویس و تعمیر کنید. برای این منظور، می‌توانید درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید. در اسرع وقت، تکنسین متخصص با شما تماس خواهد گرفت و زمان مراجعه در محل شما را با شما هماهنگ خواهد کرد. لازم به ذکر است که ثبت درخواست فقط برای مناطق ۲۲ گانه تهران و حومه امکان پذیر است.

سابقه درخشان تهران اپلاینس

تهران اپلاینس به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر و همچنین ساید بای ساید ال جی با بهره مندی از تعمیرکاران متخصص و آموزش دیده به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات تعمیراتی در محل و استفاده از قطعات فابریکی و اصلی آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی می باشد.

محمد خیرابی
Read More
با سلام من ساید ال جی دارم که دچار مشکل شده بود و از خدمات مرکز تهران اپلاینس بهره مند شدم که با اعزام تعمیرکار در سریع ترین زمان ممکن ایراد دستگاه من رو برطرف کردن و همچنین بابت خدماتشون فاکتور به همراه گارانتی به من دادند.

انواع خرابی های یخچال الجی

در ادامه این متن می خواهیم به بررسی برخی از مهم ترین ایرادات در تعمیریخچال و ساید بای ساید ال جی بپردازیم.

برخی از مهم ترین این ایرادات به شرح زیر می باشد:

روشن نشدن ساید بای ساید ال جی

 • نداشتن سرما در قسمت فریزر
 • قسمت آبریز دستگاه نشتی دارد
 • لامپ روشنایی داخل یخچال روشن نمی شود
 • بدنه یخچال ال جی برق دارد
 • یخچال ال جی در حین کار صدای ناهنجاری دارد
 • یخچال و ساید بای ساید ال جی ارور می دهد
 • و بسیاری دیگر از خرابی های رایج که باید توسط تعمیرکار متخصص بررسی گردد.

روشن نشدن یخچال ال جی

در این مورد که دستگاه شما روشن نمی شود باید به بررسی موارد زیر بپردازید و در صورت رفع نشدن عیب با نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در تهران به منظور دریافت خدمات تماس بگیرید.

 1. فیوز ورودی واحد معیوب می باشد
 2. پریز استفاده شده دچار مشکل شده است
 3. رابط یا 3 راهی که کابل یخچال به آن متصل می باشد سوخته است
 4. ایراد از کابل برق ساید بای ساید می باشد
 5. سیم کشی داخلی ساید مشکل دارد
 6. و در آخر برد الکترونیکی دستگاه دچار خرابی شده است.

قسمت فریزر دستگاه سرما ندارد

یکی دیگر از ایرادات رایج در تعمیر یخچال و فریزر ال جی نداشتن سرما در قسمت فریزر دستگاه می باشد که در این مورد باید به نکات زیر دقت نمایید:

 • ولتاژ و برق ورودی به دستگاه اشکال دارد.
 • قسمت فریزر دستگاه بیش از حد معمول پر شده است و تهویه در دستگاه به درستی انجام نمی شود.
 • کثیفی بیش از حد کندانسور دستگاه و از مدار خارج شدن کمپرسور به وسیله اوورلود
 • خرابی برد الکترونیکی و عدم ارسال فرمان های درست به قسمت های مختلف دستگاه برای کارکرد صحیح
 • فن قسمت فریزر مشکل دارد به این صورت که با خرابی فن سرما به درستی در قسمت فریزر پخش نمی شود و قسمت کندانسور فریزر یخ می زند که در این مورد فریزر سرمای خود را از دست می دهد.
 • پایین بودن میزان گاز مبرد کمپرسور دستگاه که در بیشتر موارد به دلیل داشتن نشتی در قسمتی از دستگاه اتفاق می افتد که در ابتدا باید دستگاه توسط تکنسین نشت یابی گردد و پس از رفع نشتی دستگاه مجدد شارژ گاز شود.
 • عدم تنظیم صحیح فریزر دستگاه که در حالت نرمال باید بر روی -18 درجه باشد و همچنین دمای قسمت یخچال بر روی 3 درجه سانتی گراد و در غیر این صورت می تواند در عملکرد دستگاه تاثیر مستقیم داشته باشد.

قسمت آبریز یخچال ال جی نشتی دارد

در این مورد ابتدا باید فیلترها و اتصالات شلنگ دستگاه بررسی شود و در صورت سالم بودن این موارد به سراغ نکات زیر بروید.

 • اتصالات دستگاه همانند فیلترهای ورودی و خروجی، شلنگ ها و فیتینگهای دستگاه را بررسی کنید تا هیچ کدام نشتی نداشته باشند.
 • فیلترها یا فیتینگ های دستگاه را چک کنید زیرا ممکن است در قسمتی از آنها ترکیدگی یا ترک وجود داشته باشد.
 • فشار آب ورودی ساختمان به واحد بسیار زیاد است که این مورد در ساختمان های بسیاری دیده شده که این فشار زیاد باعث آسیب به اتصالات پلاستیکی یخچال ال جی می شود.

روشن نشدن لامپ روشنایی داخل یخچال و فریزر ال جی

این ایراد در یخچال و فریزر از ایرادات جدی محسوب نمی شود و این لامپ صرفا برای روشن کردن داخل دستگاه استفاده می شود که در مدل های قدیمی از لامپ های معمولی و در مدل های جدید از لامپ های ال ای دی استفاده شده استکه تنها با جایگزینی آن به راحتی این مشکل برطرف می گردد.

سوختن خود لامپ روشنایی و ایراد در برد الکترونیکی ساید بای ساید می تواند باعث روشن نشدن این لامپ بشود. در مدل های قدیمی شما با استفاده از یک پیچ گوشتی می توانید قاب پلاستیکی لامپ را باز کرده و با تهیه لامپ مورد نظر آن را به راحتی تعویض نمایید.

بدنه یخچال و فریزر یا ساید بای ساید ال جی برق دارد

این مورد در بسیاری از لوازم خانگی مشاهده شده است که مهم ترین دلایل آن در زیر ذکر شده است:

 • در صورتی که محل زندگی شما چاه ارت نداشته باشد ممکن است با این ایراد مواجه شوید که برق القایی به جای تخلیه در چاه ارت ساختمان به بدنه دستگاه می رود و شما با لمس دستگاه حالتی گز گز را حس خواهید کرد.
 • اتصالی برخی از قطعات دستگاه و انتقال آن به بدنه دستگاه که شامل تمامی قطعات برقی داخل دستگاه اعم از : کمپرسور، موتور فن، خازن و دیگر قطعات برقی می باشد.
 • اگر پریز یا 3 راهی برقی که استفاده می کنید اتصالی داشته باشد و یا معیوب باشد ممکن است این اتصالی به بدنه دستگاه شما هم راه پیدا کند و شما با لمس بدنه دستگاه این برق القایی را حس نمایید.
 • ایراد در برد الکترونیکی ساید ال جی که این قطعه از بسیاری قطعه الکترونیکی ریز و درشت تشکیل شده است که در صورت خرابی این قطعات و وجود اتصالی در برد این برق به بدنه دستگاه منتقل می شود.
 • اتصالی در سیم کشی داخلی یخچال ال جی نیز از دیگر موارد برق داشتن بدنه دستگاه می باشد که در این مورد سیم کشی داخلی دستگاه به طور کامل باید مورد بررسی تکنسین قرار گیرد و در صورت داشتن اتصالی این مشکل به طور کامل برطرف گردد.

صدای زیاد ساید بای ساید ال جی در حین کار

در صورتی که یخچال شما در حین کار صدای نا متعارفی از خود تولید می کند باید به بررسی موارد زیر بپردازید و در صورت برطرف نشدن ایراد با نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی در تهران تماس بگیرید.

 • دقت داشته باشید که دستگاه حتما باید بر روی سطح صاف و تراز شده قرار گرفته باشد که در غیر این صورت کمپرسور دستگاه صدای بدی از خود تولید می کند.
 • در صورت شنیدن صدایی شبیه به زوزه از دستگاه خود به سراغ موتور فن دستگاه بروید و به منظور برطرف کردن این مشکل قاب پشت یخچال را باز کرده و با جدا کردن موتور فن آن را روغن کاری کنید و سپس در جای خود ببندید و اگر مجدد صدایی به گوش رسید باید موتور فن را به طور کامل تعویض نمایید.
 • در مورد آخر به شرح خرابی کمپرسور یا موتور یخچال می رسیم که با سوختن کمپرسور و صدای ناهنجار پیستون ها این اتفاق خواهد افتاد.
 • در این مورد یعنی سوختن کمپرسور شما باید موتور دستگاه را تعویض کرده و مجدد شارژ گاز نمایید و این کار باید توسط متخصص مربوطه انجام گردد.

ارورهای ساید بای ساید ال جی

یکی از مزیت های دستگاههای جدید این است که خرابی دستگاه به صورت یک کد بر روی نمایشگر دستگاه ظاهر می شود که این مورد به تعمیرکار کمک می کند که به طور مستقیم به قسمت معیوب دستگاه رجوع کند و برای پیدا کردن عیب زمان زیادی را صرف نکند.

در صورت تمایل به مشاهده تمامی ارورهای ساید بای ساید ال جی می توانید با کلیک بر روی این جمله به طور کامل این ارورها را مطالعه نمایید.

سرویس ساید بای ساید ال جی

در صورت انجام سرویس و تعویض فیلترهای یخچال و فریزر و ساید بای ساید ال جی خود طول عمر استفاده از دستگاه و همچنین راندمان دستگاه را به شسکل بسزایی افزایش خواهید داد و از خرابی های احتمالی تا حد بسیار زیادی جلوگیری می نمایید.

در صورت نیاز به انجام سرویس می توانید در هر ساعت از شبانه روز با مراکز تهران اپلاینس تماس بگیرید و در سریع ترین زمان ممکن از خدمات تعمیراتی مرکز بهره مند شوید. همچنین در صورت نیاز به تهیه انواع فیلترهای داخلی و بیرونی دستگاههای مختلف می توانید به قسمت فیلترهای فروشگاه تهران اپلاینس مراجعه نمایید و فیلتر مورد نظر خود را با پایین ترین قیمت خریداری نمایید.

مشاوره رایگان

خدمات تهران اپلاینس به صورت 24 ساعته و در تمام ایام هفته حتی در روزهای تعطیل ارائه می گردد و همچنین دقت داشته باشید که از طریق تماس با مراکز تهران اپلاینس، ثبت درخواست آنلاین و تماس با کارشناسان مرکز به صورت مستقیم می توانید از مشاورین مرکز اطلاعات کسب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

×

سبد خرید